T: +48 690 18 97 13 E-MAIL: OFFICE@TABLEART.PL

PORCELANA / Nowość - kolekcja SWAY od marki Bonna

Najnowsza kolekcja marki Bonna – Sway to połączenie nietuzinkowej barwy - beżu z elementami niebieskiego i granatu oraz oryginalnej faktury. 23 elementy, a wśród nich talerze, półmiski, filiżanki, podstawki czyli wszystko, co jest potrzebne do tego, by tworzyć różne możliwości serwowania dań. Lekka, z dożywotnią gwarancją na wyszczerbienia, odporna na zarysowania i ciepło, w dobrej cenie, z efektem wow spełnia wszystkie warunki porcelany idealnej do restauracji.


article / <strong>PORCELANA</strong>  / Nowość - kolekcja SWAY od marki Bonna
Miszczak artykuł - <strong>PORCELANA</strong>  / Nowość - kolekcja SWAY od marki Bonna

SZKŁO / Idealna do nowoczesnego baru linia Perfect Serve od Spiegelau

Linia Perfect Serve stworzona przez Stephana Holza dla Spiegelau została zaprojektowana z myślą o potrzebach nowoczesnego baru, idealna do każdego koktajlu, niezależnie od tego, czy jest to klasyk czy pełna finezji improwizacja barmana. Specjalne nacięcia tworzą niepowtarzalne załamania światła i sprawiają, że szklanki i kieliszki błyszczą jeszcze bardziej. Elementy serii są absolutnie doskonałe pod względem wielkości i wagi, niezwykle odporne na zarysowania i pęknięcia oraz praktyczne – możemy je myć w zmywarce bez obaw, że stracą swój połysk. Poznaj kolekcję Perfect Serve i ciesz się wyjątkową chwilą przyjemności.


article / <strong>SZKŁO</strong> / Idealna do nowoczesnego baru linia Perfect Serve od Spiegelau
Miszczak artykuł - <strong>SZKŁO</strong> / Idealna do nowoczesnego baru linia Perfect Serve od Spiegelau

PORCELANA/ Kolekcja The Rock od Villeroy & Boch

Kolekcja porcelany The Rock od Villeroy & Boch to gwarancja wielozmysłowych doznań - cieszy oko i zachwyca łupkowatą fakturą z aksamitnym wykończeniem. Dostępna w dwóch kontrastowych kolorach - białym i czarnym daje możliwości wielu aranżacji stołu. Puść wodze fantazji i miksuj 26 elementów kolekcji jak chcesz. Linia The Rock to świetny design i wysoka użytkowość, która charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, zmywanie w zmywarce i podgrzewanie. Zobacz, poczuj i ciesz się niesamowitymi możliwościami!


article / <strong>PORCELANA/</strong>  Kolekcja The Rock od Villeroy & Boch
Miszczak artykuł - <strong>PORCELANA/</strong>  Kolekcja The Rock od Villeroy & Boch
1 / 1