T: +48 690 18 97 13 E-MAIL: OFFICE@TABLEART.PL

Bernardaud / Chefs Table - koncept ekskluzywnej porcelany dla gastronomii

Manufaktura porcelany BERNARDAUD, usytułowana w regionie Limoges we Francji, została założona w 1863 roku. To dzięki niej przetrwały unikatowe wzory porcelany tworzone niegdyś na specjalne zamówienia europejskiej arystokracji.

Lata współpracy z kucharzami i hotelarzami na całym świecie, umożliwiły BERNARDAUD stworzenie kolekcji luksusowej białej i zdobionej porcelany. To kolekcje bardzo zróżnicowane stylowo od klasycznych po bardzo nowoczesne,  składające się z wielu komplementarnych elementów dających możliwość rozmaitego zastosowania. Używane przez kucharzy oraz w prestiżowych hotelach na całym świecie, kolekcje z serii CHEFS TABLE  wyprodukowane z najwyższej jakości surowców są zarówno delikatne jak i odporne i trwałe.

Co bardzo istotne w gastronomii te naczynia mogą być bezpiecznie zmywane w zmywarkach przemysłowych i używane w kuchence mikrofalowej.

Kolekcja BERNARDAUD CHEFS TABLE to jest jedną z najbardziej innowacyjnych europejskich marek luksusowych w gastronomii. To wyjątkowo elegancka propozycja dekoracji stołu nadająca się zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz i będąca wyjątkowym tłem dla kulinarnych kreacji szefów kuchni.

Najnowsza
oferta
do pobrania
Miszczak katalog Bernardaud
Miszczak product
Miszczak product