T: +48 690 18 97 13 E-MAIL: OFFICE@TABLEART.PL

Mepra / włoskie sztućce i akcesoria ze stali 18/10

Sztućce i akcesoria MEPRA to słynne włoskie wzornictwo w połączeniu z najwyższej jakości surowcem i perfekcyjnym wykonaniem. To produkty zaliczające się do najdoskonalszych w swojej kategorii, numer 1 w gastronomii.
Bogate doświadczenie i długoletnia tradycja produkcji sztućców oraz fakt, że od ponad 60-ciu lat niezmiennie tworzone są we Włoszech dają klientom gwarancję najwyższej jakości produktów o oryginalnym włoskim designie „made in Italy
Dla Mepry wzornictwo to nie tylko dbałość o najdrobniejszy detal, najdoskonalszą formę ale też perfekcyjna, przemyślana funkcjonalność.
Sztućce tej włoskiej marki to pełna gama wzorów, projektowanych przez włoskich projektantów – linie klasyczne i awangardowe o rozbudowanym asortymencie, optymalnej wadze, doskonałym wykończeniu z możliwością personalizacji np. umieszczenia logo hotelu, restauracji. Niezwykle ważny jest fakt dożywotniej gwarancji kontynuacji produkcji poszczególnych linii sztućców.


- wszystkie surowce użyte do produkcji zgodne z normami jakości są całkowicie bezpieczne w kontakcie z żywnością
- najwyższej jakości surowce użyte do produkcji m.in. chromowana stal nierdzewna 18/10, polerowana ręcznie, cięższa.
- poszczególne zęby widelców oraz ostrza noży precyzyjnie wykończone w celu uzyskania wyjątkowej trwałości.
- wszystkie produkty można bezpiecznie myć w zmywarce
- bardzo rozbudowane linie sztućców
Ponadto ulubione linie sztućców mogą otrzymać również wykończenie kolorowe ORO, NERO, BRONZO, ARCOBALENO, CHAMPAGNE (mat i połysk) dzięki specjalnej powłoce uzyskiwanej w procesie P.V.D.

W Polsce "złote" sztućce Mepry używa m.i. Hotel Raffles Europejski w Warszawie.

Pełna oferta produktów Mepra

Najnowsza
oferta
do pobrania
Miszczak katalog Mepra
Miszczak product
Miszczak product
Miszczak product