T: +48 690 18 97 13 E-MAIL: OFFICE@TABLEART.PL

Montgolfier / talerze ceramiczne o zróżnicowanej kolorystyce

MONTGOLFIER to niewielka, ale uznana francuska manufaktura ceramiczna, w której powstają wyjątkowe talerze, pobudzające kulinarną wyobraźnię kucharzy na całym świecie.
Szczególnie upodobali je sobie szefowie kuchni krajów azjatyckich, ale nowatorska wizja restauracyjnego talerza umożliwiła manufakturze zdobycie serc wielu szefów kuchni na całym świecie.
MONTGOLFIER stale pracuje nad rozwojem nowych produktów z uznanymi projektantami by być na bieżąco z ciągle zmieniającymi się trendami w gastronomii.
Stosowane w manufakturze reaktywne szkliwo w wielu kolorach oferuje prawie nieograniczoną możliwość zestawień. Autorskie metody szkliwienia są gwarancję tego, że każdy talerz jest unikatem o niepowtarzalnym wyglądzie.
Prostota kształtów oraz niezwykle szeroka gama kolorystyczna szkliwa, dzięki której talerze zyskują dodatkowy wymiar tekstury i połysku, to cechy charakterystyczne talerzy MONTGOLFIER, dające niezwykłe pole do popisu kreatywności kucharzy.
Jakość produktów jest dla MONTGOLFIER równie ważna, jak ich walory estetyczne.  Kamionka MONTGOLFIER to materiał bardzo odporny i trwały. Jeśli szukacie Państwo dla swoich wyjątkowych dań odpowiedniej prezentacji, która podkreśli ich charakter, Montgolfier to idealny wybór. 

Najnowsza
oferta
do pobrania
Miszczak katalog Montgolfier
Miszczak product
Miszczak product
Miszczak product