T: +48 690 18 97 13 E-MAIL: OFFICE@TABLEART.PL

Nachtmann / Szkło do gastronomii i na użytek domowy

Nachtmann to 170 lat tradycji wytwarzania szkła kryształowego "made in Germany".
Najwyższej jakości wyroby dekoracyjne o nowoczesnym designie i niezwykłej różnorodności posiadają niezwykły blask i kolor. Zachwycają formą i dynamicznymi refleksami wydobytymi przez umiejętne cięcia i szlify.
Od lat producent szkła kryształowego firma Nachtmann inspiruje i zachęca by dzielić i podkreślać wyjątkowe momenty w życiu wzbogacając je odrobiną luksusu i blasku. Drobny upominek szklany – świecznik lub zestaw do whisky czy wysokiej jakości akcesoria stołowe jak misy, wazony, talerze są doceniane przez konsumentów na całym świecie.
Przez lata Nachtmann zyskał opinię producenta najwyższej jakości wyrobów kryształowych o nowoczesnym designie i niezwykłej różnorodności.
Główną ideą firmy jest przekonanie, że każdy produkt niezależnie czy wykonany ręcznie czy maszynowo ma za zadanie czynić życie codzienne piękniejszym.
Nachtmann jest jedynym w Europie producentem kryształów platynowanych (bez ołowiu) posiadającym certyfikat DIN ISO 14001 – zapewniający wszechstronna ochronę środowiska.
Wszystkie produkty Nachtmanna z wyjątkiem barwionych mogą być bezpiecznie zmywane w zmywarce i posiadają gwarancję 10 tyś myć.

Pełna oferta produktów Nachtmann Horeca
Pełna oferta produktów Nachtmann Detal

Najnowsza
oferta
do pobrania
Miszczak katalog Nachtmann
Miszczak product
Miszczak product
Miszczak product
Miszczak product
Miszczak product
Miszczak product