T: +48 690 18 97 13 E-MAIL: OFFICE@TABLEART.PL

Nuform / eleganckie kieliszki do wina w doskonałej cenie

NUFORM to profesjonalne szkło, które zaspokoi wysokie wymagania gastronomii w zakresie eleganckiej formy, wytrzymałości w codziennym użytkowaniu oraz odporności na wstrząsy i detergenty a przede wszystkim atrakcyjnej ceny.

Kieliszki do wina Nuform powstają w Czechach z tzw. czeskiego kryształu crystallin. Jest to specjalna odmiana szkła bez ołowiu, ale z dodatkiem tytanu, który sprawia, że są one wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Kieliszki Nuform wyróżniają się wysoką przezroczystością i krystalicznym połyskiem nawet po wielokrotnym myciu w zmywarce. Dzięki temu doskonale sprawdzą się w domowym użyciu i gastronomii.

Seria kieliszków Nuform charakteryzuje się klasycznym, eleganckim kształtem. Pojemna czasza swobodnie uwalnia aromaty podawanego wina. Nuform to kwintesencja użyteczności, piękna i stylu. Kieliszek do wina czerwonego może równie dobrze służyć winom białym. Smukła nóżka i pojemna czasza z bardzo wytrzymałego szkła tytanowego gwarantują przyjemność użytkowania zarówno w sytuacjach codziennych jak i okazjach wymagających specjalnej oprawy.

 
Cechy kieliszków Nuform:
• odporny na mycie w zmywarce
• kryształowy blask
• odporny na temperaturę i wstrząsy
• mocna, wytrzymała nóżka zwiększa trwałość kieliszka
• brak ostrych krawędzi i płaska stopka zwiększają estetykę i stabilność

 

Miszczak product
Miszczak product