T: +48 690 18 97 13 E-MAIL: OFFICE@TABLEART.PL

Robbe&Berking / ekskluzywne sztućce i akcesoria

Kolekcje sztućców ze słynną cechą Robbe&Berking są uznawane za arcydzieła złotnictwa przez koneserów na całym świecie. Tradycja firmy sięga 1874 roku i trwa nieprzerwanie przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dzięki starannie pielęgnowanym umiejętnościom dawnych mistrzów w fabryce o manufakturowym charakterze ciągle powstają arcydzieła sztuki rzemieślniczej "made in Germany".

W ofercie firmy znajdziemy sztućce o klasycznych oraz nowoczesnych wzorach, posrebrzane i srebrne a także posrebrzane i srebrne akcesoria stołowe. Dostępne są również sztućce z najwyższej jakości stali szlachetnej.

Każdy wzór stanowi kolekcję około 50 różnych rodzajów sztućców. Dodatkowym atutem jest gwarancja  pojedynczego wzoru do  2040. Oznacza to, że kolekcja sztućców może być uzupełniana w niemal nieograniczonym czasie a na pewno przez kolejnych 20 lat

O wysokiej jakości produktów ROBBE&BERKING świadczą perfekcyjna technologia podporządkowana wzornictwu, doskonale walory użytkowe produktów oraz idealne wykończenie.

Najnowsza
oferta
do pobrania
Miszczak katalog Robbe&Berking
Miszczak product
Miszczak product
Miszczak product